Najwyższa jakość i fachowa obsługa- oto cele które przyświecały mi przy tworzeniu sklepu AleKomin.

Aby dostarczyć Państwu produkty najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach długo szukałem i selekcjonowałem producentów.

Ostatecznie udało mi się, i wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają europejskie atesty oraz gwarancję.
Produkowane są z najlepszej jakości stali gatunku 1.4404 tzn kwasoodpornej oraz 1.4828 żaroodpornej z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego przez wykwalifikowanych pracowników, co gwarantuje staranne wykonanie i prostotę montażu. Warto wspomnieć, że wszystkie sprzedawane przez nas elementy wykonywane są w Polsce przez Polskie firmy, a sprzedawane w całej europie, gdzie często uzyskują prestiżowe nagrody.

Za fachowość obsługi odpowiadają nasi pracownicy. To wyszkoleni profesjonaliści, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiednie rozwiązanie.  Przyjmą zamówienie i zrealizują je. Będą monitorować dostawę i w razie problemów pomogą Państwu. Pomożemy także w przypadku zwrotów, bądź reklamacji. Wszystko to oczywiście z poszanowaniem Państwa czasu, dlatego zamówienia wysyłane są jak najszybciej starannie zapakowane, przy wykorzystaniu renomowanych firm kurierskich by zagwarantować Państwu bezpieczeństwo oraz najkrótszy możliwy czas relacji transportu. Jeżeli wolą Państwo sami dobrać odpowiedni zestaw - warto skorzystać z naszego konfiguratora, gdzie kilka kliknięć wystarczy by złożyć zamówienie.

Mam nadzieje, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami, w razie jakichkolwiek pytań, indywidualnych zamówień lub wycen proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można także składać zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt. Szczególnie mocno zachęcam do kontaktu w przypadku zainteresowania naszymi systemami rekuperacji i zsypów.
Są to instalację o bardzo indywidualnym charakterze, dlatego aby przygotować ofertę niezbędne są nam plany i informację o Państwa budynku. Chętnie pomożemy przygotować projekt kosztorys oraz podpowiemy komu zlecić montaż takiej instalacji.

Życzymy Państwu udanych  zakupów

Skonfiguruj swój zestaw

Skorzystaj z konfiguratora aby skompletować swój zestaw

Przejdź do konfiguratora

Szybka dostawa na terenie całej Polski

Skontaktuj się z nami!

Nasz profesjonalny doradzca jest do dyspozycji

Kontakt